Kočárek Valco Snap Ultra. Myslíte, že by byl vhodný pro lesní a polní cesty?

Zodpovězené
31. bře 2021

Dobrý den,

mám dcerku 8 měsíců, ráda bych pořídila nějaký sportovní lehčí kočárek, skladný, lehce ovladatelný, aby se dal otáčet po směru i proti směru jízdy, potřebuji, aby zvládl alespoň lehký terén (lesní a polní cesty).
Hodně pokukuji po kočárku Valco Snap Ultra s nafukovacími kolečky. Nikde jsem nenalezla informaci, jestli je odpružený, ale zatím na něj slyším samou chválu.

Myslíte, že by byl pro nás vhodný?

Případně Vás prosím o doporučení jiného.

Moc děkuji za Vaši skvělou poradnu!

Dobrý den,

děkuji za Váš dotaz a za moc milá slova chvály - velmi si toho vážím! ❤️

Kočárek Valco Snap Ultra je neskutečně příjemný kousek. Až jsem při zkoušení byla sama překvapená, jak dobrý dojem na mě udělal. Osobně sice preferuji kolečka gelová, ale v tomto případě jsem neshledala při jízdě s nafukovacími rozdíl. Kočárek jsem testovala v Beskydech na naší chaloupce, takže výlety po nezpevněných cestách, po kamínkách, bláto, sníh - a zvládl to! Snadno se ovládal, syn zkoušel sedět po směru jízdy i proti směru, do košíku jsme pohodlně uložili nákup, svačinu i odrážedlo. Opravdu jsem na něm nenašla chybu, bylo moc příjemné s ním jezdit a navíc hezky vypadá. 😇 Polohování nohou a zad je plynulé a syn se v něm vyspal do růžova.

Takže z toho, co zmiňujete ve svém dotazu, jsem pro všemi deseti, abyste ho pořídila - určitě budete spokojená. ❤️

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz