Kočárek pro dubnové miminko na vesnici, trochu do terénu. Jaký byste doporučila?

Zodpovězené
25. zář 2024

Dobrý den,

ráda bych se zeptala na hezký zároveň funkční kočárek pro dubňátko na vesnici, aby zvládl trošku terén (žádný extrém).
Zatím se mi designově líbí něco ve stylu Moon ReSea + nebo Bugaboo Fox 5.

Děkuji za odpověď. 🙂

Ahoj,

jelikož neudáváš podstatné parametry, jako jsou například výška rodiče, připojím ti sem podobné otázky, na které jsem v poradně nedávno odpověděla:

Moon Piú je je ideální pro vyšší rodiče, kteří se pohybují jak po městském povrchu, tak i po nerovných cestách vesnice. Kromě moderního vzhledu a trendy barev zaujme také nižší hmotností, lehkou manipulací a jednoručním kompaktním složením i se sportovním sezením umístěném na konstrukci v jakémkoliv směru. Zádová opěrka má možnost odvětrání a navíc se dá výškově nastavit, plně se tak přizpůsobí dítěti. Obě nástavby lze na kočárku umístit na výškové adaptéry, což je ideální pro vyšší rodiče. Pohodlnému ovládání napomáhá i kloubová rukojeť, nastavitelná až do výšky 110 cm.

Moon Resea + je určený pro pro nižší až středně vysoké rodiče, kteří se pohybují po nerovných cestách vesnice. Kromě moderního vzhledu a trendy barev zaujme také nižší hmotností a jednoručním kompaktním složením i se sportovním sezením umístěném na konstrukci v jakémkoliv směru. Velká nafukovací kola s odpružením zaručují dobré jízdní vlastnosti i lehkou manipulaci jednou rukou. Zádová opěrka má možnost odvětrání a navíc se dá výškově nastavit, plně se tak přizpůsobí dítěti. Rukojeť je možné nastavit jen do výšky 106 cm, proto je vhodný pro nižší až středně vysoké rodiče.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka