Kočárek JOIE Set Versatrax 2020. Jaký máš názor?

Zodpovězené
25. říj 2019

Ahoj,

zajímal by mě tvůj názor na tento (sportovní/kombinovaný) kočárek. Chtěla bych k němu i hlubokou korbu. Zatím jsem měla jako favorita Zopu Move.

Děkuji.

Ahoj!

Zopa Move je určitě fajn kočárek, zvláště pokud máš omezený rozpočet a chceš něco šikovné, do města.

Zopa Move

Aktuálně vycházející Joie Versatrax je však jeho velkým konkurentem - jako delší ložná plocha, tak i větší, měkčí kola z něj dělají, zejména v té ceně, extrémně zajímavý kousek. Za mě zatím vypadá podstatně lépe (vydařeněji), a pokud hledáš sportovní kočárek všestranného využití no relativně kompaktního skládání a ucházející váhy, určitě je to supr nápad.

Joie Versatrax

Mně se celkově velmi líbí - dobré provedení, design, kola jako na Joie Mytrax-e, velký košík, teleskopická rukojeť... Kdyby ještě stříška byla delší, ale tak to je nejméně.

Joie Mytrax

Korbu určitě doporučím Ramble XL, je větší a prostornější - tedy jestli máš na výběr. Za mě Versatrax určitě ano.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.