Kočárek - dvojkombinace do terénu (hory, příroda), ale i do města, a pro vysoké rodiče. Jaký?

Zodpovězené
3. dub 2020

Ahoj,

prosím o radu ohledně modelu kočárku.
Sháním dvojkombinaci - hluboká korba a sporťák, aby se dalo jít do terénu, třeba i na hory nebo rychlá chůze v přírodě a zároveň zvládnul město. Velká, dobře odpružená kola - nemusí být nafukovací, klidně ty pěnové. Dále, aby měl vyšší madlo (já i manžel jsme vysocí), super bude nákupní košík klidně větší.

Moooc díky za radu.
Míša

Ahoj!

Ty hory mě tam trochu vyhazují z konceptu, neboť na hory by to chtělo opravdu schopný terénní kočárek, a to bych spíše poradila tříkolku. Pokud bys byla pro jednodušší, něco jako Baby Jogger City Elite - a dokoupit hlubokou korbu a adaptéry na autosedačku (ale budeš mít kočárek jen neotočný), nebo i Casualplay LOOPi Allroad.

Baby Jogger City Elite

Casualplay LOOPi Allroad

Nebo taky, z dražších, těžších, asi zejména kočárky od značky TFK (například takový Joggster Trail 2), kde si můžeš zvolit hlubokou korbičku Multi X a první měsíce děťátka odrostlého z korbičkové konfigurace ho vozit v korbičce předělané na formu protisměrného sedáku. Já bych vysloveně na hory volila něco takového (a robustnějšího).

TFK Joggster Trail 2

Pokud by si byla proti něčemu takovému, nebo ti to přijde moc (těžké, velké), já osobně bych volila něco jako ABC Design Salsa 4,

ABC Design Salsa 4

případně i bazarový Baby Jogger City Versa GT.

Baby Jogger City Versa GT

Z dražších modelů nemohu vynachválit kočárky značky Emmaljunga, takže určitě doporučím zvážit i modely od nich (vydrží věky a projdou všechno).

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.