Kde koupím přední kolečko na kočárek Petite&Mars Move II Air?

Zodpovězené
8. srp 2022

Ahoj,

mám koupený kočárek Petite&Mars Move II Air, byla jsem s ním docela spokojena. Ale stala se mi na něm dost závažná závada. Při procházce nerovným terénem se nám nechtěně podařilo zlomit přední kolečko. Tímto terénem jsem chodila každý den.

Kde seženu přední kolečko na tento model?

Hledám po internetu již druhý den a stále najdu jen na model Street+.

Mám raději zvážit koupi nového kočárku?

Děkuji

Ahoj,

někdy se mi zdá, že pro vás všechny seženu i nemožné.

Můžeš napsat mail přímo sem na tuto adresu. Je to dodavatel dílů přímo pro značku Petite&Mars, tedy je i výrobcem.

Momentálně mají i přední nafukovací kola pro Tvůj kočárek, Petite&Mars Move II Air. A to za fantastickou cenu.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka