Kde koupím originální madlo na Baby Jogger City Mini Zip?

Zodpovězené
24. led 2023

Ahoj,

ráda bych se poradila ohledně madla.

Je možné někde koupit originální madlo pro Baby Jogger City Mini Zip?

Zdá se, že ho už neprodávají.

Existuje nějaké univerzální, které by mi ke kočárku pasovalo?

Děkuji

Ahoj,

madlo na Tvůj kočárek Baby Jogger City Mini Zip se již neprodává.

Kočárky značky Baby Jogger mají speciální zacvakávací systém na bocích sportovního sedadla a nelze na něj dát univerzální madla. Ty jsou totiž častokrát ukončeny sponou, která se má zacvaknout na tyč konstrukce. Zip však volnou tyč konstrukce nemá, jelikož je obalena látkou.

Doporučuji Ti spojit se s bývalými prodejci, projevit zájem o zboží a možná budeš mít štěstí. Prodejci mají velmi dobré kontakty a často můžou sehnat i zboží, které má již ukončený prodej nebo výrobu.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka