Jsou v pořádku cvakavé zvuky rukojeti na kočárku Kinderkraft Nea?

Zodpovězené
11. pro 2022

Ahoj,

koupili jsme zcela nový kočárek Kinderkraft Nea. Když jsme ho zkoušeli po bytě, tak rukojeť při změně směru jízdy, zvednutí a zatlačení vydává cvakavé zvuky. Při testování v prodejně jsem si toho nevšimla/nezapamatovala.

Je možné, že jsme obdrželi vadný kus, který se vyplatí reklamovat?

Nebo je to něco, na co si při teleskopických rukojetí třeba zvyknout?

Děkuji

Ahoj,

já osobně jsem takový zvuk na prodejně při testování Kinderkraft Nea také nezaznamenala. Těžko se radí na dálku, když nevidím a neslyším.

Určitě jdi na prodejnu, kde jsi kočárek kupovala a vysvětli svůj problém prodavačce.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka