Je sportovní část Cybex Gazelle S malá pro 2leté dítě?

Zodpovězené
2. srp 2023

Ahoj,

sice jsem zde už našla Tvůj názor na Cybex Gazelle S, avšak mám dodatečnou otázku. Tento typ kočárku se mi moc líbí hlavně proto, že je skladný a variabilní.

Čekám druhé miminko a moje první dítě bude mít po porodu skoro dva roky. Maminky mi zde na MK Gazelle doporučily, ale dodaly, že sportovní část je pro dvouleté dítě podle nich malá.

Jak to vidíš ty?

Plus při synovi používám Cybex Priam Scuderia Ferrari. Mám po něm ještě vajíčko z této série.

Je možnost, že budou adaptéry z Gazelle sedět i na toto vajíčko?

Děkuji

Ahoj,

autosedačka (tzv. vajíčko) Cybex Cloud Z i-size z kolekce Scuderia Ferrari má pro různé modely kočárků značky Cybex různě tvarované adaptéry. Tedy adaptéry z modelu Cybex Priam 3 nebudou sedět pro nasazení vajíčka na model Cybex Gazelle.

Sourozenecký kočárek Cybex Gazelle S je fantastický kočárek, který patří velikostí sedáku do střední třídy.

Znamená to, že má výšku zádové opěrky méně než 50 cm. V případě pohodlnosti sedáku pro dítě není podstatný jeho věk, podstatná je výška dítěte.

Jdi na to jednoduchou logikou. Máš doma model Cybex Priam 3, jehož výška zádové opěrky je 54 cm. Pokud je sedadlo Tvému dítěti už nyní těsnější, tak sedadlo Gazelle S mu bude malé. V takovém případě bych nad koupí neuvažovala. Pokud tomu tak není, můžeš nad koupí uvažovat.

Jednoduše je třeba nyní uvažovat čistě logicky, bez touhy. Je to těžké, vím 🙂. Potřebuješ plně funkční kočárek ke dvěma dětem, který Ti život a pohyb s nimi usnadní, a ne naopak zkomplikuje. Takže se hlavně zaměř na rozměry sedáku kočárku versus velikost a váhu Tvého dítěte.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka