Je pro vyšší lidi nejvhodnější Easywalker Harvey3, Moon ReSea S Edition (2022) nebo Bugaboo Fox 3?

Zodpovězené
21. dub 2022

Ahoj,

hledáme kočárek, který je vyšší a hlavně lehký. Bylo by dobré, kdyby měl větší hlubokou korbu i sportovní část, ať je jeden z kvalitnějších (potah, kola), jelikož plánujeme si ho nechat i pro další dítě.

Líbí se nám nejnovější kočárky od Easywalker Harvey3, Moon ReSea S Edition (2022), Bugaboo Fox 3.

Který z těchto kočárků splňuje naše požadavky?

Je i jiný, který můžeš doporučit?

Děkuji

Ahoj,

pro vysoké rodiče je nejideálnější Easywalker Harvey3, a to především díky výškovým adaptérům, které lze použít jak na hlubokou korbu, tak i na sporťák. Přihrává mu i fakt, že je momentálně ve výprodeji za lákavou cenu, takže se opravdu vyplatí. Pokud plánujete děti brzy po sobě, tak Tě může zaujmout i možností udělat z něj sourozenecký kočárek. Dá se zakoupit ve výhodném setu i s doplňky nebo ve verzi Premium, která má navíc odvětrávanou korbu s polohováním, magnetické zapínání u pásů a zvýšenou nosnost u nákupního košíku, který je zároveň i uzavíratelný.

Bugaboo Fox 3 má nástavby položené níže, je ideální spíše pro střední až nižší postavy.

Moon ReSea S Edition (2022) by mohl být také dobrou volbou. Stejně jako Harvey, patří k těm lehčím a skladnějším. Hlubokou korbu má uchycenou na výškových adaptérech, zároveň je odvětrávaná a má kvalitní matraci značky Träumeland. Ve výbavě má dále nafukovací kola, díky kterým má dobré jízdní vlastnosti i v terénu. Jedinou nevýhodou je možnost nastavení rukojeti jen do výšky 105 cm, takže záleží zda by to pro vás bylo dostatečné.

Doporučuji i model ABC Design Salsa 4 Air, který je též vhodný pro vyšší rodiče - má výše položené nástavby a nemá zadní osu kol, která často překáží v chůzi. Samozřejmostí je i hluboká korba s odvětráváním a velmi prostorný sporťák, větší nákupní košík i nastavitelná rukojeť až do výšky 110 cm.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie