Je pro vysoké rodiče vhodnější Valco Baby Snap 4 nebo Britax B-Agile 4 Plus?

Zodpovězené
3. bře 2022

Ahoj,

poprosila bych o názor ohledně výběru sportovního kočárku. Rozhoduji se mezi Valco Baby Snap 4 a Britax B-Agile 4 Plus. Oba bazarové. Syn má 1 rok.

Požadavky:

  • potřebuji kočárek na občasné nákupy i do terénu,
  • oba s manželem jsme vysocí.

Který z těchto dvou kočárků je vhodnější?

Děkuji

Ahoj,

já bych šla do Valco Baby Snap 4, a to z důvodu vyšší nosnosti (22 kg) a má i výše položenou rukojeť (104 cm).

Britax B-Agile 4 Plus má nosnost jen 15 kg a rukojeť ve výšce 100 cm, hrozilo by tedy, že bys časem musela pořizovat další kočárek.

Koukni ještě na Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade, zda by Tě neoslovil více. Má sice už vyšší hmotnost (8 kg), ale najdeš u něj nastavitelnou rukojeť, celkově větší rozměry, dlouhou prodlužovací stříšku a fajn jsou i koženkové potahy rukojeti a madla. Pokud budeš jezdit na procházky do terénu, tak popřemýšlej i nad variantou Sport, která má navíc nafukovací kola.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie