Je pro nižší rodiče lepší Cybex Priam 2018 nebo Moon Rocca Edition 2022?

Zodpovězené
30. črc 2022

Ahoj,

rozhoduji se mezi kočárkem Cybex Priam 2018 a Moon Rocca Edition 2022 z bazaru. Miminko bude prosincové a vození po městě i vesnici. Jsme nižší rodiče 160 a 175 cm. A také cestujeme s miminkem často.

Který z těchto kočárků doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

podívejme se na to.

Rozhoduješ se mezi těmito kočárky Cybex Priam se sedadlem Lux Seat, Cybex Priam se sedadlem Light Seat, nebo Moon Rocca Edition.

Cybex Priam 3 byl uveden na trh v roce 2019. Jen pro info, aby sis nezaměnila model.

Možná by bylo fajn prohlédnout si naše MK video: Kočárek z bazaru. Na co si dát pozor?

Priam je již 4 roky starý kočárek, takže už pár dětí povozil. Má přední pěnová kola, která se na vesnici nehodí. Jeho nosnost je 17 kg a po složení má větší rozměry. Pokud je hluboká korba původní, tak je starší a bude potřeba měnit matraci.

Oproti němu je Moon Rocca Edition jen cca pár měsíců starý kočárek. Vozil jen jedno dítě. Má prostornější hlubokou korbu, která má ventilační a panoramatická okna. Exkluzivní prodyšná matrace PREMIUM firmy Träumeland (se svislými větracími kanálky v kombinaci s vodorovnými větracími kanálky ve dně korby) poskytuje zdravou klimatizaci, přívod a cirkulaci kyslíku. Nosnost sportovní části je 22 kg. Po složení má menší rozměry. Pneumatiky má nafukovací, což jej předurčuje i k použití na vesnici.

Osobně se přikláním k Moonu. Cybex je krásná designovka s puncem luxusu. No nemůžu říct, že je špatný do města. Osobně bych si ho nekoupila. Jsem spíše funkční typ člověka než designový. To ovšem neznamená, že Ti ho nedoporučuji. Ročník 2018, který chceš koupit, nemá tolik vychytávek a funkcí jako jeho novější ročníky.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka