Je Petite&Mars Move vhodný pro rychlé přesuny do obchodu?

Zodpovězené
4. bře 2022

Ahoj,

hledám cenově dostupný kočárek pro 1,5leté dítě. Zvažujeme Petite&Mars Move. Kočárek potřebujeme k přesunům do obchodu. Syn rád běhá.

Je kočárek Petite&Mars Move vhodný kandidát?

Pokud ne, jaká jsou Tvá doporučení?

Děkuji za odpověď.

Ahoj,

Petite&Mars Move je povedený kočárek, jen se trochu obávám jeho nízké nosnosti, kterou má jen do 15 kg a kratších pásů při poutání dítěte. Záleží i na tom, jestli chceš kočárek jen vyloženě do obchodu nebo i na procházky a uspávání. Proto zvaž, zda by Ti stačil.

Pokud chceš kočárek využívat více, tak lepší volbou by byl určitě Petite&Mars Street+ Oak 2021 či Valco Baby Snap 4. Oba mají dostatečně velkou nosnost (22 kg), dlouhou prodlužovací stříšku, prostorný nákupní košík a možnost úplného lehu s polohováním nohou.

Dále mě napadá X-Lander X-Jive, který má lehkou hmotnost - 8,2 kg a též dostatečně velkou 22kg nosnost. Skládá se jednoduše do velmi kompaktních rozměrů a i manipulace je lehká. Najdeš u něj též odpružení všech 4 kol, která jsou z pěny. Ohledně rozměrů patří kočárek k takovému zlatému středu. Délka ložné plochy je 82 cm a šířku sezení má 34 cm. Nechybí ani nastavitelná opěrka zad a nohou, úplný leh, prodloužená stříška. Pro dostatečné odvětrávání v létě nebo pro pozorování spícího dítěte, má kočárek síťový ventilační panel.

Nebo to může být i bazarový BabyStyle Oyster Zero, který patří také k těm lehčím (7,9 kg) a skladnějším, jednoduše se ovládá i skládá jednou rukou a nabízí jednu z nejširších sedaček na trhu, takže je pohodlný i pro větší dítě.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie