Je na vesnici vhodnější Bebetto Nico Estilo, Petite&Mars Street+Air nebo Joie Mytrax?

Zodpovězené
6. srp 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek pro ročního syna, který má nyní 11 kg a 80 cm. Chci, aby mi kočárek vydržel alespoň do konce kočárkovacího období. Kočárek bude převážně využíván pouze k procházkám na vesnici (rozbité silnice, neupravený terén), resp. nějaké menší výlety. Cena kočárku by měla být do 9 000 Kč. Preferuji nový kočárek, bazarový moc nechci.

Moji favorité:

Jaký máš názor na tyto kočárky?

Který z nich podle Tebe nejvíce vyhovuje danému terénu?

Můžeš mi doporučit ještě něco jiného?

Otočný model by velmi potěšil a také ať to není chrastítko za půl roku. Váha kočárku mě moc netrápí, protože ho nebudu využívat jako cestovní.

Děkuji

Ahoj,

pokud hledáš kočárek do konce kočárkovacího období, tak je potřeba se dívat na kočárky s nosností sedadla minimálně 22 kg.

Jako první vyloučím Bebetto Nico Estilo, který nesplňuje váhový požadavek. Jeho minusem je také vysoká skoro 14 kg váha.

Petite&Mars Street+ Air, který má nafukovací kola a vidím ho na vesnicích a výletech často. Je designově zajímavý díky širokému výběru stříšek. Je prostorný a celkově u maminek oblíbený a populární. Jeho minusem jsou však také časté reklamace maminek na praskající konstrukci. Jeho jízdní vlastnosti mám i já osobně odzkoušené. Moje známá ho má dosud plně funkční, bez reklamace. Vozí v něm již 3leté dítě.

Podobným modelem je Joie Mytrax, který navíc nemá tak úplný leh jako Street+. Dalším mínusem je krátká, zádová opěrka, která má pouze 46 cm. Většímu dítěti je kočárek malý.

Zkus si prohlédnout kočárkovou novinku Carrello Bravo Plus, která je cenově dostupná. Je to skvělý model nejen do města, ale také na výlety. Kola jsou kvalitně odpružena a zvládají vesnický terén.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka