Je možné zapnout dítě ve sportovním kočárku Zopa Quiq 2 jen přes nožičky?

Zodpovězené
18. črc 2023

Ahoj,

mám kočárek Zopa Quiq 2.

Je možné zapnout dítě ve sportovním kočárku Zopa Quiq 2 jen přes nožičky?

Mám pocit, že to musí být zapnuto jen dohromady tou magnetickou sponou.

Děkuji

Ahoj,

bezpečnostní pásy v kočárku Zopa Quiq 2 lze používat jako 5bodové, resp. předělat na 3bodové.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka