Je možné vyměnit pružiny na kočárku Britax B-Motion 3 Plus?

Zodpovězené
Dnes v 11:57

Ahoj,

mám kočárek Britax B-Motion 3 Plus, nicméně pružiny u zadních kol vůbec nepruží.

Je možné pružiny vyměnit?

V příručce jsem se to nedočetla. Je to super kočárek, ale je velmi tvrdý a vůbec si neumím představit jít s ním do terénu.

Děkuji

Ahoj,

pružiny na kočárku Britax B-Motion 3 Plus bylo možno vyměnit. Zkus se obrátit na prodejce, který zároveň nabízí i servis kočárků, jelikož model se již déle nevyrábí, takže sehnat na něj náhradní díly je komplikovanější.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka