Je možné pomocí adaptérů dát na Coletto Fado jakékoliv vajíčko Cybex?

Zodpovězené
16. pro 2023

Ahoj,

mám kočárek Coletto Fado.

Je možné pomocí adaptérů dát na tento kočárek jakékoli vajíčko Cybex?

Tedy konkrétně Cybex Cloud T i-Size (0 – 13 kg), Cybex Aton M.

Děkuji

Ahoj,

pokud máš ke Tvému kočárku Coletto Fado originální adaptéry, tak ty pasují pro více známější značky autosedaček - tzv. vajíček, jako jsou: Maxi-Cosi, BeSafe, Maxi-Cosi, Cybex a jiné.

Na adaptéry lze nasadit novější či starší modely autosedaček od značky Cybex, tedy i vajíčka Cybex Cloud T i-Size, nebo Cybex Aton M. Naštěstí se jim neměnil design, takže i novější autosedačky stále pasují na starší typy adaptérů.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka