Je možné koupit sourozenecký kočárek, který bude mít 1 hlubokou korbu a 1 sportovní část?

Zodpovězené
2. led 2023

Ahoj,

hledám sourozenecký kočárek pro novorozence a 3letého.

Je možné koupit sourozenecký kočárek, který bude mít 1 hlubokou korbu a 1 sportovní část?

Abych nemusela zbytečně platit za 2 hluboké korby. Potřebujeme něco skladného, ​​často budeme kočárek převážet v autě. Ideálně střední cenová třída.

Děkuji

Ahoj,

ano, takové kočárky lze koupit běžně. Většinou je kupuješ v Mono verzí. Ke kočárku si pak dokoupíš sadu na připevnění nástaveb pro druhé dítě.

Takovými modely jsou například Easywalker Harvey3 nebo Cybex Gazelle S, Quinny Hubb Mono, Joolz Geo3 Mono či Peg-Pérego GT4. Kompletní výběr najdeš v naší kočárkopedii v modré buňce s označením - sourozenecký kočárek.

Určitě Ti doporučuji zaměřit se na výběr kvalitního bazarového modelu než nového a nekvalitního. Sourozenecký kočárek musí hodně vydržet a proto by měl být co nejkvalitnější.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka