Je možné koupit samostatně jen hluboký kočárek?

Zodpovězené
25. bře 2022

Ahoj,

máme sportovní kočárek a jsme s ním spokojeni. Miminko se má narodit v září. Kočárek by měl zvládnout menší terén, měl by se snadno skládat a nezabírat spoustu místa v autě.

Je možné koupit samostatně jen hluboký kočárek?

Pokud ano, který nám doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

ano a rozhodně to doporučuji! 🙂 Žádný kočárek není dokonalý a zvláště pak v dvojkombinaci, kde musíš většinou udělat řadu ústupků. Takže pořízení 2 samostatných kočárků je dobrou volbou.

Může to být například Hauck Vision X, u kterého se zakupuje podvozek a hluboká korba zvlášť. Najdeš u něj nízkou hmotnost, odpružená gumová kola a kompaktnost po složení, kdy se vejde i do menšího kufru. Super je jeho odvětrávaná korba - jedná se o tzv. panoramatické okénko, které napomáhá nejen lepší cirkulaci vzduchu, ale miminko může při "pasení koníčků" pozorovat i okolí.

Dále mě napadá Kunert Lazzio. Jedná se o kompletní hluboký kočárek, který je odpružený a má bezúdržbová gelová kola. V korbě najdeš i polohování opěrky hlavy a překvapí Tě bohatou výbavou, která je součástí kočárku - taška/batoh, držák na pití a na mobil, pláštěnka a moskytiéra.

Další kombinaci podvozku a hluboké korby má například i značka Cam, Cybex (v setu s podvozkem je rám sportovního sezení, ale bez potahu sportovní sedačky), Inglesina, Mutsy, Gesslein, Peg-Pérego či Emmaljunga.

Konkrétně doporučuji ještě tyto modely - Inglesina Aptica XT, Cam Dinamico, Mutsy Nio a Mutsy Evo.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie