Je možné dát vajíčko Cybex také na konstrukci kočárku Anex e/type nebo Anex m/type?

Zodpovězené
11. čer 2022

Ahoj

mám možnost od bratra dostat vajíčko a hlubokou korbu Cybex Priam. Je ovšem třeba dokoupit konstrukci, ale její cena je jako celý Anex.

Je možné dát vajíčko cybex také na konstrukci kočárku Anex e/type nebo Anex m/type?

Co bys doporučila v porovnání Cybex a Anex e/type nebo Anex m/type?

Děkuji

Ahoj,

ano, s příslušnými adaptéry připojíš vajíčko Cybex jak na Anex e/type, tak i na Anex m/type.

Ten rozdíl je tam znát, a to nejen finanční, ale především na kvalitě zpracování, použitých materiálů atd. Záleží jak jsi náročná a také na tom, v jakém terénu se budeš pohybovat. Ačkoliv jsem sama měla Cybex Priam 3, na který nedám dopustit, tak do častějšího, většího terénu vhodný není. Pokud nechceš investovat moc, dá se pořídit i čistě bazarový sporťák, vybírat můžeš i ze starších typů podvozkům, které měly all-terrain kola - s terénem si tak poradí lépe. Hluboké korby jsou navzájem kompatibilní, tak nejsi omezená jedním modelem. Ve výsledku budeš mít kvalitní a designový kočárek, který má výborný servis a vydrží případně i na další dítě. Oproti Anex se i mnohem lépe prodá, rozhodně tratíš méně, než u nového kočárku polské výroby, u kterých je větší problém s prodejem.

Rozhodně netvrdím, že jsou modely od Anex špatné, to vůbec ne, ale jedná se o polskou výrobu a jejich nižší cena na nich je znát. Oba modely mají výhodu v odpružení, které je citelné a dá se s nimi houpat, což některé maminky u kočárku vyžadují. Jízdní vlastnosti mají díky tomu velmi dobré. Největší nevýhodu vidím v nižší nosnosti, neskladnosti a i vyšší hmotnosti, celkově to není typ kočárku, který by Ti vydržel do konce kočárkování.

Já osobně bych volila Cybex. I když koupíš nový podvozek, což je větší počáteční investice, tak Tě můžu ujistit, že je později velmi dobře prodejný a tratíš na něm mnohem méně, než když zvolíš levnější nový kočárek.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie