Je možné dát na kočárek Britax B-Motion 4 Plus korbu od Britax Strider M nebo Britax Smile 3?

Zodpovězené
4. kvě 2022

Ahoj,

mám kočárek Britax B-Motion 4 Plus.

Je možné dát na můj kočárek korbu od Britax Strider M nebo Britax Smile III?

Děkuji

Ahoj,

ano, je to možné. Na model Britax B-Motion 4 Plus lze připojit hlubokou korbu od Britax Smile III, tím pádem by měla sedět i korba z novějšího modelu Britax Strider M, protože má stejný typ adaptéru.

Kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie