Je Lionelo Amber správná volba do města?

Zodpovězené
10. led 2024

Ahoj,

hledáme kočárek do města. Další požadavky:

  • měla by to být 3kombinace,
  • částka do 12 000 Kč,
  • odpružený,
  • snadno skládatelný.

Máme vyhlédnutý Lionelo Amber 3v1, který se nám líbí také designově.

Je to správná volba?

Můžeš poradit i jiné kočárky?

Děkuji

Ahoj,

kočárek Lionelo Amber jsem nedávno v poradně srovnávala. Upozorňuji, že je to v porovnání s jinými modely s typem sedáku 2v, kočárek s menšími vnitřními rozměry.

Podobným modelem s prostornější korbičkou a také sportovním sedadlem je Kinderkraft B-Tour.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka