Je lepší kočárek Britax Smile 3 nebo Moon Rocca Edition?

Zodpovězené
1. dub 2022

Ahoj,

hledám kočárek pro červencové miminko. Manžel má 197 cm a já 165 cm. Musí zvládnout nějaký terén, snadné skládání do auta.

Líbí se nám Britax Smile III a Moon Rocca Edition. U Moon mě odrazuje to, že při prodloužení stříšky na sportovní části je síťka otevřená.

Velmi se nám líbil Hartan, ale cena je vysoká.

Je lepší kočárek Britax Smile III nebo Moon Rocca Edition?

Děkuji

Ahoj,

oba dva to jsou kvalitní a povedené kočárky, ale asi bych šla spíše do Moon Rocca Edition nebo jiného modelu značky Moon, a to hlavně kvůli lépe odvětrávané korbě na léto, kvalitnější matraci a celkově jsou i lépe manévrovatelné.

Koukni případně na tuto otázku z poradny, najdeš v ní srovnání modelů Moon.

Dále doporučuji i velmi oblíbený Abc Design Salsa 4 Air, který jsem já sama měla ve výběru u nejmladšího syna. Oproti kočárkům Moon působí více robustně, je méně skladný a má vyšší hmotnost - 14,5 kg, ale i přesto je snadno ovladatelný. Má též moderní vzhled, nafukovací kola, dobře odvětrávanou korbu s panoramatickým okénkem a ještě větší rozměry u sporťáku. Samozřejmostí je též teleskopická rukojeť, kterou nastavíš až do výšky 110 cm.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie