Je kočárek Petite&Mars Move II Air kvalitní?

Zodpovězené
24. led 2023

Ahoj,

líbí se mi sportovní kočárek Petite&Mars Move II Air.

Jak ho hodnotíš?

Děkuji

Ahoj,

model Petite&Mars Move II Air se moc nepodařil. Svědčí o tom i jeho časté reklamace a nepříliš pozitivní hodnocení uživatelek, které si můžeš přečíst i v našich MK hodnoceních.

Je to cenově dostupný model, který má ovšem velmi tenkou látku. Ta není tak hustě tkaná a může se snadno poškodit. Kolečka zase po krátké době používání hrkají.

Tento model já osobně v mé poradně nerada doporučuji, právě pro jeho časté reklamace a nižší kvalitu. Připínám Ti pro inspiraci i mou podobnou otázku, kde jsem ho zmínila a nabídla raději jiné možnosti:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka