Je kočárek Noordi Aqua dobrá volba?

Zodpovězené
20. zář 2022

Ahoj,

uvažujeme nad koupí kočárku Noordi Aqua, moc nás zaujal.

Je to dobrá volba?

Jaká má negativa?

Děkuji

Ahoj,

Noordi Aqua je především zajímavý svým designem. Díky odolné hliníkové konstrukci, která se skládá jednoduchým systémem do kompaktního tvaru, nabízí rodičům flexibilitu nejen pro život ve městě, ale i při procházkách v přírodě. Kola jsou tzn. bezúdržbová, nenafukovací pneumatiky plněné speciálním gelem, takže riziko defektu s nimi nehrozí. Plusem je také možnost nastavení odpružení.

Hluboká korba je pevná a prostorná. Má zabudovanou i možnost houpání pro klidné uspání dítěte jako v kolébce. Vnitřní vyjímatelná matrace má z bavlněné tkaniny. Je vyroben s použitím antibakteriální technologie SILVER-IONS. Má velkou stříšku se sluneční clonou. Ta spolu se zatepleným, voděodolným nánožníkem a zabudovanou rozkládací clonou s průhledným okénkem, vytvoří dítěti dokonalou ochranu před nepříznivým počasím. Hlubokou korbu jednoduše složíš do plochého tvaru. To je výhodou při jejím uskladnění a převážení v autě.

Sportovní sedadlo je pohodlné a prostorné. Je možné jej umístit po i proti směru jízdy. Minusem je, při tak vysoké pořizovací ceně, jeho nízká 15 kg nosnost. Opěrka zad i nohou lze sklopit do úplného rovného lehu. Stříška má XL rozměry je voděodolná spolu se zabudovaným UPF 50+ ochranným faktorem.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka