Je kočárek Maxi-Cosi Leona vhodný do města?

Zodpovězené
10. zář 2022

Ahoj,

líbí se mi kočárek Maxi-Cosi Leona. Nenašla jsem recenze na internetu, ale líbí se mi jeho skladnost, otočnost a odpružení kol.

Stojí to za to?

Přemýšlím nad ním jako nad kočárkem do města. Do přírody máme jiný kočárek.

Děkuji

Ahoj,

Maxi-Cosi Leona je ultra kompaktní kočárek, který nabízí maximální komfort a současně minimální velikost. Díky bleskovému skládání jednou rukou a nízké hmotnosti jej můžeš snadno převážet autem či tramvají, vynést po schodech s dítětem v náručí a podobně. Kočárek zároveň nabízí velký úložný prostor pro uložení nákupu. Nevím docela jak si poradí jeho kola se zimou, protože nemůžu nikde najít jejich průměr. Ale jelikož zimy bývají už skoro bez sněhu, tak bych to asi neřešila.

A máš ještě model, který používáš do přírody, takže jej přes zimu vytáhneš a oprášíš.

Pro Tvá kritéria výběru lehkého, skladného, ​​městského, sportovního kočárku je Leona jako stvořená. Velmi se mi líbí i její barevně laděný design matné konstrukce, kontrastního akcentu barvy použitých látek a třešničkou jsou designová madla z hnědé ekokůže. Jeho cena je také příjemná a navíc nyní je v dobrých akcích. Já bych neváhala.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka