Je kočárek MamaKiddies Sun Gold kvalitní?

Zodpovězené
14. črc 2022

Ahoj,

líbí se kočárek MamaKiddies Sun Gold.

Máš s ním nějakou zkušenost?

Děkuji

Ahoj,

já nejsem moc fanoušek těchto levných kočárků, především kvůli jejich provedení - nižší cena je na nich znát, ať už to jsou slabé látky, plasty atd. MamaKiddies Sun Gold je především kočárek pro nenáročné rodiče, kteří chtějí mít designový kočárek a nechtějí moc investovat. Rozměrově patří k těm menším, hlavně sporťák má malé rozměry a brzy z něj dítě vyroste. Pokud počítáš s tím, že časem koupíš jiný sporťák a zároveň budeš jezdit spíše po městě a nenáročném povrchu, tak bys mohla být spokojená. Rozhodně bych se však vyhnula trojkombinaci, protože vajíčko v setu není tak kvalitní a bezpečné. Doporučuji například vajíčka značky Cybex.

Podobným typem je pak Petite&Mars Grand II, ke kterému bych se ve výběru přikláněla více.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie