Je kočárek Hauck Uptown kvalitní?

Zodpovězené
10. zář 2022

Ahoj,

zvažuji koupi kočárku Hauck Uptown.

Jedná se o kvalitní kočárek?

Jaké jsou klady a zápory?

Děkuji

Ahoj,

sportovní kočárek Hauck Uptown od německé značky Hauck je městským typem kočárku do nenáročného terénu. Napovídá to i skryté slovíčko „Town" v samotném názvu kočárku, které v překladu znamená - město. První polovina názvu, tedy slovíčko „Up" (v překladu - nahoře) je odvozena od systému rychlého skládání. Stačí zatáhnout za poutko směrem nahoru a kočárek se složí do příjemných kompaktních rozměrů. Takový podobný typ skládání má například Baby Jogger Summit X3.

Uptown má maximální nosnost sportovního sedáku 22 kg, gumová kola, nastavitelnou rukojeť a prostorné sezení s možností úplného lehu. Stříška je XL rozměrů a má zabudované náhledové okénko. Jelikož se jedná o městský typ kočárku, tak má jednodušší, tedy tvrdší odpružení. Plusem je zmiňované jednoruční skládání a prostorný nákupní košík (unese 3 kg). Nesmím zapomenout ani na měkké příjemné materiály potahů a designová madla z hnědé eko kůže.

Poměr cena/výkon/kvalita je velmi pozitivní, čehož důkazem jsou i pozitivní hodnocení modelu uživateli.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka