Je kočárek Babystyle Hybrid Ezy Fold vhodný do terénu i do letadla?

Zodpovězené
26. říj 2022

Ahoj,

mám 14měsíční dítě a líbí se mi Babystyle Hybrid Ezy Fold Rose Gold.

Mé požadavky:

  • kočárek vhodný pro cestování do letadla,
  • skladný,
  • váhově do 8 kg,
  • vhodný do terénu,
  • ideální do lehu (není však podmínkou),
  • cena do 6 000 Kč.

Splňuje Babystyle Hybrid Ezy Fold mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

Babystyle Hybrid Ezy Fold je cenově dostupný model kočárku. Kvalitou a funkcionalitou je srovnatelný s dražším modelem - Elodie Details Mondo. Je lehký se svojí váhou 6,2 kg. Oproti Elodie má použité hustě tkané látky, které dítě ochrání před větrem a chladem o něco lépe. Jelikož ale nemá zádovou opěrku přímo spojenou se stříškou, tak je zde stále možnost podfouknutí zad a hlavy dítěte. Nemohu však říci, že je ve své kategorii špatný. Poměr cena/kvalita je dostačující. Má dobré odpružení a pěnová kola, která zvládají městský terén. Jeho XXL stříška je tak super, jako i možnost pololehu, naprostý leh nad 150 stupňů, to však není.

Pokud to mám shrnout ve zkratce, tak Tvé podmínky splňuje.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka