Je kočárek Baby Jogger City Mini Double do terénu?

Zodpovězené
6. črc 2022

Hezký den,

je sourozenecký kočárek Baby Jogger City Mini Double opravdu do terénu? Kolečka mi přijdou malinká - všechna mají 20 palců - to je jako u Valca snap duo kolečka přední. Dá se nějak řešit chybějící polohování nožiček? Jaký je to podle vás kočárek - výhody/nevýhody?

Děkuji.

Ahoj,

starší model Baby Jogger City Mini Double (či novější Baby Jogger City Mini2 Double), s dvojenými koly vepředu, je spíše městský typ kočárku. Lehký terén zvládne, ale na nějaké častější procházky v přírodě nebo po náročnějším povrchu to není, i kvůli materiálu kol, která jsou pěnová. Plusem je určitě dobrá ovladatelnost, lehká hmotnost, skladnost a hlavně jeho prostorné sezení s dlouhou ložnou plochou. Chybějící polohování nohou se dá vyřešit jeho dokoupením, doporučuji zakázkové šití Lu-Via.

Do terénu bych doporučila spíše Baby Jogger City Mini GT Double, který se liší odolnějšími koly, která jsou gumová a mají pěnovou výplň. Ačkoliv jsou kola menší, tak jízdní vlastnosti jsou velmi dobré.

A variantou může být i jeho novější model Baby Jogger City Mini GT2 Double. Nově má polohování nohou a je ještě lépe odpružený, oproti staršímu modelu GT má odpružená i zadní kola.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie