Je do města vhodnější Riko Basic Sport, nebo Kunert Lazzio?

Zodpovězené
4. lis 2022

Ahoj,

líbí se mi Riko Basic Plus a Kunert Lazzio.

Který z nich je vhodnější do města?

Za odpověď děkuji

Ahoj,

Kunert Lazzio má lépe řešené těžiště konstrukce oproti kočárku Riko Basic Plus. Zároveň je o 5 kg lehčí, což je velký plus. Do města či na vesnici jsou vhodné oba modely. Lazzio má bezúdržbové pneumatiky plněné gelem, se kterými nehrozí riziko defektu jako u nafukovacích kol Basic Sport. Odpružení mají stejné. Je v podobě spojení pružinového a mechanického.

Nástavby v podobě hluboké korby a sportovního sedadla mají prostorově skoro podobné. Lazzio je má oproti Basic Sport více propracované a zabudované funkce, které zajisté oceníš. Například hluboká korba Lazzio má ventilační okénko, které v létě oceníš. Basic Sport má ve stříšce zabudované jen malé náhledové okénko, které s ventilací a tedy kvalitní cirkulací vzduchu nemá nic společného.

Osobně Ti doporučuji raději koupit model Kunert Lazzio.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka