Je do města lepší kočárek Moon Resea S nebo Easywalker Harvey3?

Zodpovězené
20. dub 2022

Ahoj,

rozhodujeme se mezi Moon Resea S 2022 a Easywalker Harvey3. Kočárek budeme využívat z 90 % ve městě po chodnících a neustále se bude skládat/rozkládat kvůli bydlení a malému výtahu.

Požadavky:

  • nízká hmotnost,
  • co nejvyšší nastavení polohování,
  • větší hluboká korba/sportovní část,
  • poměr cena/kvalita,
  • širší nabídka barevného provedení,
  • rychlá a snadná montáž/demontáž,
  • bonusový balík příslušenství a doplňků v ceně produktu,
  • cenově dostupný záruční/pozáruční servis.

Který kočárek splňuje mé požadavky?

Jaký máš názor na korýtkové sezení/ležení ve sportovní části kočárku?

Děkuji za odpověď.

Ahoj,

oba dva kočárky jsou vhodné na městský terén, ale já bych o něco více doporučovala Easywalker Harvey3, a to hlavně z důvodu nižší hmotnosti (11 kg), kterou pocítíš u každodenního skládání. Super je i jeho jednoduché složení, odvětrávání v hluboké korbě (verze Premium), prodyšná matrace, velký výběr barevných variant nebo i možnost udělat z něj sourozenecký kočárek. Hluboká korba i sportovní sezení jsou dostatečně prostorné a navíc je můžeš mít díky výškovým adaptérům nastavené výše. Přihrává mu i fakt, že je momentálně ve výprodeji za hodně lákavou cenu, takže se opravdu vyplatí! 🙂 Navíc se dá zakoupit ve výhodném setu i s doplňky.

Co se týče korýtkového sporťáku, tak já měla několik kočárků s tímto typem sezení a byla jsem s nimi moc spokojená. Za mě se není tedy čeho obávat. Více jsem se o tomto typu sezení rozepsala v této otázce z poradny.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie