Jde vložit letní vložka Bugaboo do Cybex Priam?

Zodpovězené
18. črc 2023

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně kočárku a vložky.

Je možné vložit vložku s pěti dírami určenou do Bugaboo do kočárku Cybex Priam?

Na internetu jsem viděla, že některé kočárky měly nasazenou takto vložku.

Dají se pásy nějak rozebrat?

Děkuji

Ahoj,

u modelu Cybex Priam 3 a od něj starších kočárků to šlo. Ale vůbec to není jednoduchá operace.

U novějšího modelu Cybex Priam 4 to však není možné a nová vložka Bugaboo (5dírová a 6dírová) s ním není kompatibilní.

Pro modely značky Cybex se vyrábí originální - letní vložka pro Cybex Priam, Balios. Je to letní potah, který na sedadle kočárku reguluje vlhkost a zároveň zajišťuje kvalitní cirkulaci vzduchu . Dítě zůstává i v teplém letním období v suchu a pohodlí. Je vyrobena z měkkého viskózového materiálu z bambusové celulózy.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka