Jakým menším kočárkem nahradím Baby Jogger Summit X3?

Zodpovězené
26. led 2023

Ahoj,

od narození syna používám Baby Jogger Summit X3 a moc jsem si ho oblíbila. Syn začal běhat a já přemýšlím, jaký menší kočárek na rychlé přesuny mezi hřištěm a domem bych měla místo něj zvolit.

Potřebuji něco snadno ovladatelného (možná i jednou rukou). Nejsem zvyklá těžko manévrovat se čtyřmi koly. Dítě mi v něm nespí, nemusí být úplný leh. Raději kolmý sed, který mi při Summitu chybí. Velká kola jsou fajn, ale menší kočárky je asi často nemají.

Dítě má 16 měsíců a váží 12 kg.

Můžeš mi něco doporučit?

Ahoj,

i já mám doma Baby Jogger Summit X3, tak Ti velmi dobře rozumím. Osobně jsem také dlouho zvažovala jak lehčí kočárek na cestování a rychlé přesuny. Nakonec jsem se rozhodla pro Easywalker Jackey.

Nedávno jsem ho srovnávala s jeho bratrským modelem Easywalker Miley2, tak Ti sem pro inspiraci moji odpověď připínám:

Podobnými modely Miley2 jsou Joolz Aer nebo Bugaboo Butterfly. Jsou však v cenově dražší kategorii.

Pokud chceš něco cenově dostupnějšího, tak se podívejte na model Petite&Mars Cross.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka