Jaký zimní fusak pro novorozence?

Zodpovězené
19. črc 2022

Dobrý den,

ráda bych pořídila nějaký teplý fusak pro novorozence, co se má narodit v listopadu. Mám představu, že tam dítko umístím jen v plyšovém overálku, čepici a nic víc nebude třeba. Kočárek máme Joolz Day. Mohla byste prosím doporučit nějaký teplý zimní fusak do hluboké korby?

Děkuji

Ahoj,

doporučuji určitě fusaky značky Elodie Details. Jsou sice dražší, ale jsou kvalitní, teplé a opravdu prostorné, takže dítěti vydrží opravdu dlouho. Pasují jak do hluboké korby, tak později i do sportovní sedačky. Případně doporučuji i bazarovou koupi (tam jen pozor na padělky, nějaké jsou zdařilé a nejsou vidět hned na první pohled).

Pokud máš omezený rozpočet, tak doporučuji přečíst si tento článek, který se věnoval výběru fusaku do 2 000 Kč. Najdeš v něm velmi oblíbené fusaky, které mají super poměr cena/výkon.

Kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie