Jaký ultra skladný kočárek je vhodný pro dvouleté dítě?

Zodpovězené
5. bře 2022

Ahoj,

hledám nějaký ultra skladný kočárek, který by složený nezabral půlku bytu či kufru auta. Máme dvouleté dítě (cca 86 cm a 12 kg), ale využitelný by měl být i déle.

Kočárek bude sloužit již více méně jen pro příležitostné cesty do obchodu. Případně na vození během dovolených, když už bude unavený a bude si chtít v něm i pospat. Hledám něco s co nejkolmějším sedem, ale kde se bude dát opěradlo polohovat také na spaní. Opěrka musí být dost dlouhá, aby si děťátko mohlo pohodlně opřít hlavičku.

Který kočárek splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

na podobný dotaz jsem odpovídala nedávno v těchto otázkách v poradně, tak se na ně zkus podívat, třeba Tě některý z kočárků osloví 🙂.

Úplný sed nabízí například tyto modely - Bugaboo Bee 5 nebo Moon ReSea Sport. U Bee si navíc můžeš zádovou opěrku i sedák prodloužit.

Od kolmého sedu se u kočárků pomalu upouští, takže nabídka je mírně omezená, přesto si nemyslím, že by byl o něco méně pohodlný, spíše naopak! 🙂 Pokud má kočárek madlo, tak se za něj dítě může kdykoliv do sedu přitáhnout, následný odpočinek je pak ve správné a zdravé poloze pro záda.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie