Jaký sportovní kočárek s dlouhou stříškou pro 180 a 195 cm vysoké rodiče?

Zodpovězené
3. říj 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek pro vysoké rodiče. Já mám 180 a muž 195 cm. Líbí se nám Valco Baby Snap 4, jen pro nás má nízkou rukojeť.

Můžeš mi poradit podobný kočárek s dlouhou stříškou?

Syn je i dlouhý na svůj věk, tak pozor, aby se do kočárku i vešel.

Děkuji

Ahoj,

vhodným modelem kočárku pro vysoké rodiče je například Babystyle Oyster 3. Má teleskopicky nastavitelnou rodičovskou rukojeť ve výšce od 102 do 112 cm. Zádová opěrka má však pouhých 48 cm a patří k menším, takže je-li syn dlouhý, tak může z kočárku rychle vyrůst. Odpružení a kola má podobné Valcu.

Vhodným je i kočárek Baby Monsters Alaska. Ale jeho materiál stříšky je spíše vhodný do letního počasí, protože látka není tak hustě tkaná a je průsvitnější a tenčí.

O něco dražším modelem je Britax Strider M. Je to kočárek, který je svým tvrdším odpružením vhodný do města.

Nejdražší volbou je kočárek Baby Jogger City Sights. Je výborný pro vysoké rodiče. K tomu je i přizpůsobena zadní osa na kolech, která je umístěna výše, aby o ni dlouhé nohy rodiče nezakopávaly.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka