Jaký sportovní kočárek pro velké batole?

Zodpovězené
11. črc 2022

Ahoj,

prosím o tip na kočárky pro nadměrné (nadtabulkové váhově i rozměrově) dítě ve věku 1r - cca 3r, který je k dostání jen ve sportovní verzi (bez korby), ale jde polohovat po i proti směru jízdy, je lehký, ale zároveň nosný jak pro dítě, tak pro nějaký náklad a vhodný i na cesty mimo město, tzn. zvládne nějaký ten terén (pohodlná nafukovací kola). Kočárek nepotřebuji skládat do auta, ale jelikož auto nemáme, tak potřebuji dítě vozit docela dlouho.

Děkuji.

Ahoj,

jako první mě napadl hned Britax Go Big2, který splňuje všechny Tvé požadavky, ať už to jsou velké rozměry sezení a ložné plochy, obousměrná sedačka a zároveň zvládne hravě i těžší terén. Nevýhodou je jeho hmotnost (14 kg), ale jízda s ním je velmi lehká a opravdu dobře se s ním manipuluje. Super je zatížení nákupního košíku, unese až 10 kg. Jeho design se nemusí každému zamlouvat, ale jedná se o velmi kvalitní model, který doporučuji ráda.

Dále to může být i Britax Smile III, který je už méně prostorný v porovnání s Big2, ale je lehčí a ve výbavě má nafukovací kola.

Dále to může být Baby Jogger City Premier. Sezení má korýtkové, ale je velmi prostorné.

A vyhovovat by mohl i Emmaljunga NXT90 F.

Já osobně bych šla určitě do Britax Go Big2. Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie