Jaký sportovní kočárek pro 2,5leté dítě na dovolenou a občasné kočárkování?

Zodpovězené
15. črc 2022

Ahoj,

hledám lehký a skladný kočárek s dlouhou stříškou pro 2,5leté dítě, které váží 15 kg. Potřebujeme ho na dovolenou a občasné kočárkování po městě, když jedeme na delší procházku nebo výlet. Cena do 7 500 Kč.

Jaký mi doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

pro větší děti doporučuji jednoznačně Babystyle Oyster Zero. Má extra prostorné sezení, snadné skládání i ovládání jednou rukou, lehkou hmotnost (7,9 kg) a pro ochranu před sluncem je praktická jeho dlouhá stříška se slunečním kšiltem.

Mezi lehké modely pak patří i Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade, který má též extra dlouhou stříšku, prostorné sezení a oceníš u něj i výškově nastavitelnou rukojeť.

Pokud chceš ještě něco více kompaktnějšího, tak doporučuji Inglesina Quid2, který má po složení rozměry příručního zavazadla a ultralehkou hmotnost (5,9 kg).

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie