Jaký sportovní kočárek lze otočit v obou směrech a je vhodný pro zvídavé dítě?

Zodpovězené
30. čer 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek pro čtyřměsíční zvídavé dítě Musí být otočný v obou směrech, alespoň nějak odpružený, skladný, lehký a se širším sezením i pro větší dítě do budoucna.

Máme Baby Jogger City Mini GT, ale ten se nedá otočit ke mně a syn mi tam pláče.

Který kočárek splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

mezi lehké otočné sporťáky patří například Britax Strider M, Cybex Balios S Lux, Zopa Quest nebo Moon Resea Sport. Všechny mají hmotnost kolem 10 kg, jsou snadno složitelné dohromady se sedačkou a zvládnou i lehčí terén.

Pokud bys chtěla ještě něco více kompaktnějšího, tak doporučuji Maxi-Cosi Leona nebo bazarový Bugaboo Bee 5. Kola mají menší, ale jsou odpružená.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie