Jaký sportovní kočárek je vhodný pro asfaltovou cestu na vesnici?

Zodpovězené
25. bře 2022

Ahoj,

bydlíme na vesnici, ale procházíme se po asfaltové cestě. Je tam jen pár jam a nerovností. Chtěli bychom, aby byl kočárek otočný v obou směrech, aby měl co největší ložnou plochu. Je-li to možné, aby měl co největší košík na nákup a větší přední kola. Nechceme tříkolku.

Zamlouvá se mi Cybex Balios S lux, ale po přečtení recenze netuším, co si mám o něm myslet.

Jaký je Tvůj názor?

Děkuji

Ahoj,

škoda, že nepíšeš, co přesně Tě na Cybex Balios S Lux odrazuje. Zkus si přečíst tuto podrobnou recenzi od mé kolegyně, třeba Tě trochu uklidní a pokud ne, tak najdeme jiný kočárek. 🙂

Za mě je Balios povedený, i když má své "chyby", ale to má každý - dokonalý kočárek neexistuje 🙂. Ano, je to spíše městský kočárek, ale i přesto toho projede dost. Záleží tedy, jak jsi náročná. Nelze ho srovnávat s měkce odpruženým terénním kočárkem.

Pokud by Ti nevadila vyšší hmotnost, tak určitě koukni na Cybex Talos S Lux, který má mnohem lepší jízdní vlastnosti, ale je také o dost těžší.

Případně se ještě podívej na tyto modely, zda Tě nezaujmou.

Otočné modely mají tedy mnohem menší rozměry ložné plochy, než klasické neotočné kočárky. Pokud bys chtěla opravdu prostorný kočárek, tak bych se zaměřila na ně.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, neváhej se mi ozvat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie