Jaký sportovní kočárek doporučuješ pro skoro 2letou dcerku?

Zodpovězené
5. zář 2023

Ahoj,

doma máme kočárek Petite&Mars Move II Air, ale asi jsem zjevně koupila kazivý model. A pro dcerku je už malý.

Jaký sportovní kočárek doporučuješ, když dcerka bude mít koncem srpna 2 roky?

Rádi se procházíme a také cestujeme. Ráda bych měla něco v cenové kategorii do 6 000 Kč.

Děkuji

Ahoj,

nejprve nabízím něco sportovnejšího - nový tříkolový kočárek Kinderkraft Helsi. Ten je určen především pro aktivní rodiče, kteří potřebují skladnější kočárek pro starší dítě od 6 měsíců s dobrými jízdními vlastnostmi do každého terénu i na běh a sport. V případě častého cestování autem či potřeby každodenního skládání pro úschovu kočárku zaujme jednoručním složením. Pohodlnému ovládání napomáhá otočná rodičovská rukojeť, kterou lze přizpůsobit vlastní výšce.

No pokud hledáš něco menšího - cestovního typu, tak si přečti moji nedávnou odpověď, kterou Ti sem připínám:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka