Jaký sportovní kočárek do města pro 7měsíční dítě na spaní?

Zodpovězené
29. črc 2022

Ahoj,

potřebovala bych kočárek pro dítě, které bude mít brzy 7 měsíců.

Požadavky:

  • aby byl dobře odpružen na rozbité cesty - mé dítě je při spaní citlivé na otřesy,
  • nekorýtkový,
  • aby kola nedostala defekt,
  • možná jízda v obou směrech,
  • a je-li třeba i nějaká podložka, když dítě ještě nesedí úplně samo,
  • cena max. do 10 000 Kč,
  • nový kočárek, ne bazarový.

Na Britax Strider M jsem nečetla až tak dobré recenze.

Který kočárek doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

na velmi podobnou otázku jsem nedávno odpověděla.

Podobným modelem je i kočárek Kinderkraft All Road.

Otočností, nízkou cenou a nekorýtkem sis velmi zúžila výběr. Lze zkus ustoupit.

Takový Greentom Upp Reversible 2017 je korýtkový. Ale nejen designově zajímavý, ale také funkční. Jediným mínusem je nízko umístěná rodičovská rukojeť. A to ve výšce 103 cm.

Popřípadě doporučuji otočný, o něco málo dražší Mutsy Nio. Je to výborný společník do města. Má nižší 15 kg nosnost. Ale zato oceníš jeho dvojité odpružení všech čtyř odolných kol z tvrzené gumy.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka