Jaký sportovní kočárek do 7 500 Kč je odpružený a vhodný do sněhu?

Zodpovězené
2. říj 2024

Ahoj,

chci se zeptat na Carrello Bravo 2024. Malinký má 5 měsíců, váží 10 kg a řeším sportovní kočárek. Nyní se vozí v Concord Neo i v Lionelu Amber. Tam jsou korýtkové části a nejsem s tím spokojena. Sedět ho dávám jen na chvilku, neboť je zvědavý.

Jaký sportovní kočárek do 7 500 Kč je odpružený a vhodný do sněhu?

Jsem nakloněná ke značce Carello.

Děkuji za odpověď.

Ahoj,

pro takto malé děti spíše doporučuji otočné kočárky z důvodu, že většinou vyžadují přímý oční kontakt s rodičem. Neotočná sedadla sportovních – tzn. pokračovacích kočárků jsou o dost tvrdší. Zároveň se blíží zimní období, kdy dítě potřebuje mít z kočárku teplé a útulné místo.

Jelikož jsem na velmi podobnou otázku o kočárku Carrello Bravo jsem v poradně nedávno odpověděla, tak Ti ji sem připnu, abych se neopakovala:
Easywalker Jackey XXL versus Carrello Bravo SL. Který je vhodnější pro dlouhého 5měsíčního syna?"

Čím se od sebe modely Carrelo Bravo odlišují?

  • Carrello Bravo Plus vyšel na trh v roce 2022 jako pokračovací a prostornější bratr původního modelu Carrello Bravo]. Liší se od něj větším průměrem předních a zadních kol a opěrkou nohou, která je potažena kůží.
  • Carrello Bravo SL vyšel na trh v roce 2023 jako pokračovací a prostornější bratr původního modelu Carrello Bravo Plus. Liší se od něj novou zesílenou konstrukcí s nastavitelným odpružením a upravenou opěrkou nohou, kterou lze polohovat jednou rukou.

👉 https://shop.modrykonik.cz/cz-czk/cs/products/c...

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka