Jaký skejt pasuje na Cybex Balios S Lux 2022?

Zodpovězené
12. led 2023

Ahoj,

chtěla bych se poradit při hledání skejtu.

Jaký skejt pasuje na Cybex Balios S Lux 2022?

Můžeš poradit i jinou značku než Cybex?

Děkuji

Ahoj,

na kočárek Cybex Balios S Lux pasuje originální Cybex skateboard.

Samozřejmě můžeš použít i některý z univerzálních skejtů, které často doporučuji. Většinou jsou to skejty Zopa Segboard nebo Lascal Buggy Board, které mají nastavitelná "ramena" do různých úhlů a délky. K oběma můžeš dokoupit i sedátko (u Lascal jen u většího modelu maxi). Takto si může dítě odpočinout i vsedě.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka