Jaký prostorný kočárek do terénu pro vyšší rodiče?

Zodpovězené
3. led 2024

Dobrý den,

chtěla bych vás požádat o pomoc s výběrem kočárku.

Mám syna (16 měsíců, 94cm a 16kg) a sháním sportovní kočárek, kde mi bude moct i spát, nebude mu malý a budu s ním moct i do terénu.

Moje výška je 173 cm, manželova 185 cm. Cena a příslušenství jsou mi jedno, budu ráda, že něco budeme mít.

Moc děkuji

Ahoj,

Thule Urban Glide 2 je většinou odpovědí pro vyšší rodiče, kteří potřebují sportovní kočárek do terénu. Ne všem však vyhovují jeho delší rozměry po složení. Na trh v únoru 2024 přijde i jeho nástupce, hned ve dvou podobách. První je obnovená tříkolová verze Thule Urban Glide 3. Druhou je jeho nová čtyřkolová verze Thule Urban Glide 3 4W.

Rok 2024 přináší několik výborných kočárků v různých cenových relacích, které mi nedá nezmínit.

Spojení otočnosti, vhodnosti pro vyšší rodiče a terénu, přináší i nový model ABC Design Salsa Run.

Z cenově dostupných novinek je zde také designově čistý model Kinderkraft Helsi.

A samozřejmě mezi nejprostornější a nejoblíbenější model, který je na trhu již déle patří i Baby Jogger Summit X3.

Kterýkoli z nich si vybereš, určitě nebudeš litovat. Ať už dáš přednost dražšímu mainstreamovému, nebo spíše cenově dostupnějšímu elegantnímu modelu kočárku do terénu.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka