Jaký příležitostný cestovní kočárek doporučuješ pro 22měsíční dítě?

Zodpovězené
22. srp 2022

Ahoj,

hledám cestovní kočárek pro 22měsíční dítě, které váží 12 kg. Cena do 3 500 Kč.

Levný proto, že ho potřebujeme příležitostně. A to na dovolenou k moři, kam jedeme letecky. Dále na výlety, když si syn potřebuje trochu odpočinout a pospat.

Máme nyní sportovní část z Moon Style a je těžký a velký.

Zatím na mě vyskočila nabídka Chicco Trolley Me, KinderKraft Trig, Renolux Wink.

Který z nich je nejlepší?

Děkuji za odpověď

Ahoj,

já osobně bych si nevybrala ani jeden, protože mají nosnost pouhých 15 kg. Čili kočárek využiješ možná jen pár měsíců. Nosnost určená výrobcem se nesmí překračovat. Je to nebezpečné pro dítě, protože by se mohl zlomit.

Nevím proto, jestli se Ti vyplatí do Chicco Trolley Me, Kinderkraft Trig nebo do Renolux Wink investovat.

Zkus si raději prohlédnout cenově dostupný MoMi Ofra, který má 22 kg nosnost sedadla. Navíc má v ceně nánožník. Po složení jej jednoduše převěsíš za popruh přes rameno jako kabelku.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka