Jaký podvozek potřebuji k vajíčku Cybex Cloud i-Size?

Zodpovězené
3. pro 2023

Ahoj,

chci koupit vajíčko Cybex Cloud i-Size. Líbí se mi možnost polohování děťátka do lehu.

Jaký podvozek mám koupit?

Musí to být jen originál Cybex?

Děkuji

Ahoj,

ne vždy je třeba mít vajíčko a autosedačku stejné značky. Propojení konstrukce kočárku s vajíčkem vytvářejí adaptéry, ale někdy nejsou adaptéry zapotřebí.

Vajíčko Cybex Cloud T i-Size Platinum je kompatibilní ke kočárkům značky Cybex, ale i k mnoha jiným kočárkům podle dostupnosti vhodných adaptérů. Jmenovat Ti zde všechny adaptéry a značky kočárků by však byl dlouhý seznam. Připojuji Ti sem tedy mé nedávné odpovědi pro inspiraci, jak se takové spojení kočárku a autosedačky vytváří:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka