Jaký otočný sportovní kočárek s nafukovacími koly je lehký, levný a vhodný do terénu?

Zodpovězené
7. zář 2022

Ahoj,

chtěla bych moc poprosit o tip na sportovní kočárek, který bude mít sezení v obou směrech. Dcera má 1,5 roku, aktuálně máme Easywalker, ale dcera je nespokojená, že na mě nevidí.

Kočárek využíváme už jen velmi málo, proto hledám co nejlevnější možnou variantu, ale nechci kočárek z druhé ruky. Jezdíme převážně v terénu a kočárek často skládám do auta, tak bych ocenila nějaký lehčí, než je náš EW. Nízká cena, obousměrné sezení, nízká hmotnost kočárku, nafukovací kolečka a možnost úplného lehu jsou pro mě tedy zásadní parametry.

Děkuji

Ahoj,

nevím jaká je Tvá cenová hladina, ale najít kočárek splňující Tvá kritéria není vůbec snadné.

Zkus si prohlédnout sportovní kočárek Silver Cross Spirit. Je lehký, otočný a s vyšší 22 kg nosností. Má možnost úplného lehu. Kola má však z tvrzené gumy, nikoliv nafukovací. Jeho plusem je zadní odvětrané síťované sedátko, které se na zimu překrývá vnitřní měkkou vložkou.

Podobné jsou i kočárky Cavoe Moi a Cavoe Osis.

Případně zvaž model Zopa Move Cross, který má větší nenafukovací pneumatiky plněné pěnou.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka