Jaký odpružený sportovní kočárek pro 6měsíční dítě?

Zodpovězené
Dnes ve 12:06

Ahoj,

hledám sportovní kočárek pro 6měsíční miminko.

Hlavní požadavky:

  • úplný leh,
  • dobré odpružení,
  • aby zvládl i horší terén – štěrkové a lesní cesty,
  • dostatečně dlouhá stříška,
  • otočné sedátko by se také hodilo.

Výši rodičů/kočárku neřeším. Já jsem nižší, manžel vysoký. Často kočárkuje i tchyně (vysoká) a moje maminka (nízká). My se přizpůsobíme. Chci, aby se dítě dobře cítilo.

Děkuji

Ahoj,

do Tebou popsaného terénu se hodí kočárek Jané Crosswalk R, který je určen pro rodiče pohybující se na nerovném povrchu vesnice. Terénní kola s výrazným dezénem a měkkým citelným odpružením zaručují velmi dobré jízdní vlastnosti i dobrou ovladatelnost kočárku. Výše umístěné nástavby zpříjemňují celkovou manipulaci s kočárkem a není třeba se hluboce předklánět k dítěti. Obousměrné sportovní sedadlo patří mezi ty prostornější a dá se polohovat dvojím způsobem – celým rámem sedačky (jak je typické pro korýtkové sezení), ale zároveň také s pomocí pásku do téměř rovného lehu.
👉 https://shop.modrykonik.cz/cz-czk/cs/products/j...

Pokud nechceš 3-kolový terénní kočárek, který však bývá častokrát neotočný as tvrdším sedadlem, tak se podívejte na kočárek Zopa Move Cross 3. Jeho nižší váha a dobrá manipulovatelnost umožňují ovládání jednou rukou. V případě častého cestování autem či potřeby každodenního skládání pro úschovu kočárku zaujme jednoručním složením a rozložením spolu s nástavbou umístěnou na konstrukci. Obousměrné sportovní sedátko lze napolohovat do skoro rovného lehu. Navíc se pyšní také funkcí výškově nastavitelné stříšky a prodloužitelné opěrky nohou. Díky tomu bude mít pohodlí i větší dítě po celou dobu kočárku.
👉 https://shop.modrykonik.cz/cz-czk/cs/products/z...

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka