Jaký menší kočárek doporučuješ do města a na cestování?

Zodpovězené
12. bře 2022

Ahoj,

mám kočárek ABC Design Salsa 4, ale sportovní část je velmi velká do auta. Hledám něco menšího, skladnějšího, vhodného na cestování a výlety po městě. Chci, aby dítě mohlo v kočárku pohodlně spát. Do terénu mám ABC Design Salsa 4. Nemusí se skládat na velikost příručního zavazadla.

Který kočárek mi doporučuješ pro dítě narozené v červenci 2021?

Děkuji

Ahoj,

koukni na tuto otázku z poradny. Jsou tam tipy na kočárky, které splňují Tvé požadavky. Věřím, že Tě nějaký z nich zaujme 🙂.

Pokud bys chtěla více prostornější kočárek a stále lehký a skladný, tak doporučuji Babystyle Oyster Zero, který nabízí jednu z nejširších sedaček (41 cm), ložná plocha je pak dlouhá 91 cm, takže se pohodlně vyspí i větší dítě.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie